Ustronie Morskie II – 12-dniowy obóz tenisowo-pływacko-rowerowy -lato 2023 wiek 8-16 lat

Już po raz 19 organizujemy aktywne wakacje dla dzieci i młodzieży!

Zapraszamy na obóz rowerowo - tenisowo - pływacki w Ustroniach Morskich. Nasz obóz to rzadkość - 12 pełnych dni nad polskim morzem!

Obóz o charakterze sportowo-rekreacyjnym. Zajęcia z nauki i doskonalenia umiejętności pływania i tenisa ziemnego. Wycieczki rowerowe malowniczymi trasami wzdłuż morza. Atutem naszych obozów są nieliczne grupy od 8-11 osób przypadające na jednego instruktora

Dysponujemy własnym sprzętem rekreacyjnym. Tego nie ma na żadnej kolonii! Ścianka wspinaczkowa, profesjonalna trampolina, szczudła, łuki, własny sprzęt motorowodny,  sprzęt sportowy rekreacyjny, z którego dzieci mogą korzystać każdego dnia. Nasze atrakcje mamy w zasięgu ręki.

Wakacje, które zostają długo w pamięci!

Nasza firma posiada zaświadczenie o wpisie do Rejestru Organizatorów Turystyki i Rekreacji Marszałka Województwa Śląskiego z nr.1255. Nasze obozy prowadzimy od 205 roku

Miejsce wypoczynku:

Ustronie Morskie: znana i lubiana miejscowość wypoczynkowa położona na Pomorzu Zachodnim, 13 km na wschód od Kołobrzegu. Piękna piaszczysta plaża, molo, wspaniały nadmorski klimat, malowniczy klif. Specyficzną cechą bioklimatu Ustronia Morskiego jest występujący w powietrzu aerozol morski, który jest naturalnym inhalatorem - działającym szczególnie korzystnie w schorzeniach dróg oddechowych.

Wielkim walorem miejscowości jest wiele znakomitych tras rowerowych nad samym morzem i nie tylko.

Zakwaterowanie: Ośrodek Wczasowo-Wypoczynkowy Janosik znajdujący się w odległości ok. 70 m od morza w centralnej części Ustronia Morskiego.
Obiekt jest ogrodzony. W sąsiedztwie naszego ośrodka znajduje się kompleks boisk sportowych typu ORLIK oraz nowo wybudowany kompleks basenów i kortów Helios. Do dyspozycji gości ośrodka są: pokoje 2, 3, 4 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym, balkonami i tv, gokarty, cymbergaj, bilard, sala tenisa stołowego, teren zielony z placem zabaw dla dzieci.

O.W.W. JANOSIK ul. B. Chrobrego 40 78-111 Ustronie Morskie, tel.: 503 639 716, 501 078 510, tel./fax: 94 35 15 510 email: adrianz7@vp.pl

Wyżywienie: 4 posiłki (śniadanie, obiad, podwieczorek i kolacja) w stołówce ośrodka.

Transport:

Korzystamy ze sprawdzonego przewoźnika, z którym współpracujemy od wielu lat - firma Wispol z Cieszyna.

Transport autokarem turystycznym na trasie Skoczów (parking przy basenie Delfin) – Ustronie Morskie

Wyjazd o godz. 22:30 w niedzielę 23 lipca z parkingu targowiska przy basenie Delfin w Skoczowie (zbiórka 21:30 -pakowanie rowerów). Powrót w sobotę 05 sierpnia w godzinach porannych w to samo miejsce-odbiór dzieci i rowerów.

Transport roweru w tym roku odbywa się w tym samym dniu co wyjazd dzieci. Rower przywozimy razem z dzieckiem na zbiórkę (nie przekręcamy pedał) Wszystkie szczegółowe informacje będą podane na 10 dni przed obozem na naszej stronie.

Program obozu: 

Główny cel naszego obozu to zwiększona ilość zajęć z pływania i tenisa ziemnego.  Pływanie będzie obejmować podstawową naukę dla osób nieumiejących pływać oraz doskonalenie i trening pływacki dla zaawansowanych. Zajęcia z tenisa przeznaczone są dla osób, które stawiają pierwsze kroki na korcie, jaki i dla tych, którzy pragną doskonalić swoje umiejętności. Podział na grupy ze względu na poziom zaawansowania. Zajęcia z pływania i tenisa odbywać się będą w przepięknym Centralnym Ośrodku Sportu i Rekreacji Helios w Ustroniach Morskich. http://gosir-ustronie-morskie.pl/

 Oprócz tego proponujemy:

* Wycieczki rowerowe pięknymi trasami rowerowymi wzdłuż morza.

* Zajęcia na dmuchanej 6 metrowej ściance wspinaczkowej.

* Zajęcia z łucznictwa.

* Profesjonalna trampolina

* Nowość! Od tego roku dysponujemy własnym sprzętem motorowodnym - czeka Was wycieczka

 do Dźwirzyna połączona z wodnymi atrakcjami pontonowymi, w tym również kajaki rowerki wodne, kożystanie z automatu do gry w koszykówkę

* Wyprawa na poligon wojskowy  "Kajtur Event" - udział w wojskowej przygodzie.

* Korzystanie z boiska ze sztuczną nawierzchnią do gry w piłkę nożną tuż przy samym ośrodku.

* Turniej tenisa stołowego.

* W programie również nauka i doskonalenie chodzenia na szczudłach oraz korzystanie ze sprzętu do zabaw rekreacyjnych.

* Wyjścia na otwarty basen Helios ze zjeżdżalniami.

* Oczywiście nie zabraknie również czasu na odpoczynek na plaży i wielu ciekawych zabaw nad morzem i nie tylko (np. przeciąganie liny, gry i zabawy na plaży, konkursy, turnieje).

Zapewniamy profesjonalne sesje zdjęciowe. Każdy uczestnik otrzyma link do profesjonalnych zdjęć z obozu.

Kadra: Wysoko wykwalifikowani nauczyciele wychowania fizycznego, nasi trenerzy pływania. Sprawdzona grupa nauczycieli, która co roku opiekuje się i zapewnia aktywny wypoczynek dzieciom i młodzieży na obozach SwimSport.

Całkowita cena obozu: 3340 zł

Zgłoszenie potwierdzamy wpłatą zaliczki w wysokości 600zł.

Cena zawiera:  Ubezpieczenie NNW (30 000 zł), transport autokarem, zakwaterowanie, wyżywienie, profesjonalną opiekę pedagogiczną, opiekę medyczną, opiekę ratownika, program, nagrody, dyplomy, pamiątkową koszulkę firmową oraz zdjęcia z obozu.

Rezerwacja miejsc:

W pierwszej kolejności wypełniamy formularz zgłoszeniowy i potwierdzamy zgłoszenie wpłatą zaliczki w wysokości 600 zł na konto firmy, który znajduje się na dole niniejszej oferty.

Po wypełnieniu zgłoszenia automatycznie jest generowana umowa którą przesyłamy na adres e-mail osoby zgłaszającej oraz generowany jest indywidualny kod który należy wkleić w tytule przelewu.

Bardzo prosimy o wydrukowanie i podpisanie dokumentu ( karty kwalifikacyjnej uczestnika obozu) . Kartę kwalifikacyjną w wersji papierowej obozowicz oddaje wraz z kieszonkowym w pierwszym dniu obozu swojemu instruktorowi.  Prosimy o nie przesyłanie kart kwalifikacyjnych drogą e-mailową ani pocztą.                                                          

Ostatnią kwotę za obóz prosimy przesłać do dnia 30.05.2023r. Istnieje możliwość płacenia ratalnego.

 


Ilość miejsc ograniczona! Decyduje kolejności wpłaty zaliczki.

Szczegółowe informacje o wyjeździe  będą dostępne na naszej stronie w aktualnościach na 10 dni przed wyjazdem.


Organizator:

F.R.H. SwimSport  Krzysztof Bury

 Ul. Zaciszna 215/11, 43-384 Jaworze

NIP 937-229-73-37

Osoba do kontaktu:

Gabriel Kinio, tel. 602 765 730 (kierownik obozu)

Santander Bank Polski

Konto nr: 84 1090 1740 0000 0001 4935 5816

Zapisz się na obóz
Kontakt
MASZ PYTANIA?
Zostaw swój numer, oddzwonimy!