Ustronie Morskie-obóz tenisowo-pływacki 2020

To już po raz 16 organizujemy aktywne wakacje dla dzieci i młodzieży  

Zapraszamy na obóz w Ustroniach Morskich to wspaniałe aktywne dni nad polskim morzem . Obóz o charakterze sportowo rekreacyjnym. Zajęcia z nauki i doskonalenia pływania i tenisa ziemnego.

Dysponujemy własnym sprzętem rekreacyjnym. Tego nie ma na żadnej koloni! Ścianka wspinaczkowa, water zorba, profesjonalna trampolina, szczudła, łuki, sprzęt z którego dzieci mają możliwość codziennie korzystać. Nasze atrakcje mamy w zasięgu ręki. Wakacje, które zostają długo w pamięci.

Nasza firma posiada zaświadczenie o wpisie do Rejestru Organizatorów Turystyki i Rekreacji Marszałka Województwa Śląskiego z nr.1255

Miejsce wypoczynku:

Ustronie Morskie: znana i lubiana miejscowość wypoczynkowa położona na Pomorzu Zachodnim, 13 km na wschód od Kołobrzegu. Piękna piaszczysta plaża, molo, wspaniały nadmorski klimat, malowniczy klif. Specyficzną cechą bioklimatu Ustronia Morskiego jest występujący w powietrzu aerozol morski, który jest naturalnym inhalatorem - działającym szczególnie korzystnie w schorzeniach dróg oddechowych.

Zakwaterowanie: Ośrodek Wczasowo-Wypoczynkowy Janosik  znajdujący się w odległości ok. 70 m od morza w centralnej części Ustronia Morskiego.
Obiekt jest ogrodzony. W sąsiedztwie naszego ośrodka znajduje się kompleks boisk sportowych typu ORLIK oraz nowo wybudowany kompleks basenów i kortów Helios. Do dyspozycji gości ośrodka są: pokoje 2, 3, 4-ro osobowe z pełnym węzłem sanitarnym, balkonami i tv, rowery, gokarty, cymbergaj, bilard, sala tenisa stołowego, teren zielony z placem zabaw dla dzieci.

O.W.W. JANOSIK Ul.B.Chrobrego40 78-111 Ustronie Morskietel.: 503 639 716, 501 078 510tel./fax: 94 35 15 510 email: adrianz7@vp.pl

Wyżywienie: 4 posiłki (śniadanie, obiad, podwieczorek i kolacja) w stołówce ośrodka

Transport: Korzystamy z sprawdzonego przewoźnika z, którym współpracujemy od lat: firma Wispol z Cieszyna. Transport będzie autokarem turystycznym na trasie Skoczów (parking przy basenie Delfin) – Ustronie Morskie Wyjazd 27.07.2019  (poniedziałek) o godz. 22:30 z parkingu targowiska przy basenie Delfin w Skoczowie (zbiórka 22:00). Powrót 07 sierpnia (piątek) w godzinach porannych w to samo miejsce.

Program obozu.  

Główny cel naszego obozu: to zwiększona ilość zajęć z pływania i tenisa ziemnego.  Pływanie będzie obejmować podstawową naukę dla osób nieumiejących pływać oraz doskonalenie i trening pływacki dla zaawansowanych. Zajęcia z tenisa przeznaczone są dla osób, które pierwszy raz będą miały kontakt z tenisem, jaki i dla tych, którzy pragną doskonalić swoje umiejętności. Podział na grupy ze względu na umiejętności. Zajęcia z pływania i tenisa odbywać się będą w przepięknym Centralnym Ośrodku Sportu i Rekreacji Helios w Ustroniach Morskich http://gosir-ustronie-morskie.pl/

 Oprócz tego proponujemy:

*Zajęcia na dmuchanej 6 metrowej ściance wspinaczkowej

* Zajęcia z łucznictwa

* Trampolina

*Zabawy w kuli wodnej Water Zorb inaczej chodzenie po wodzie

 Profesjonalne sesje zdjęciowe.

*Nowość  Wyprawa na poligon wojskowy  Kajtur Event" manewry wojskowe pod hasłem "Militarna przygoda"

* Korzystanie z boiska ze sztuczną nawierzchnią do gry w piłkę nożną tuż przy samym ośrodku

* Dodatkowo planujemy wycieczki rowerowe i gokartowe ( ośrodek posiada swoje rowery i gokarty)

*Turniej tenisa stołowego

  *W programie również nauka i doskonalenie chodzenia na szczudłach oraz korzystanie ze sprzętu do zabaw rekreacyjnych.

Wyjścia na otwarty basen Halios ze zjeżdżalniami

*Oczywiście nie zabraknie również czasu na odpoczynek na plaży i wielu ciekawych zabaw nad morzem i nie tylko (np. przeciąganie liny, gry i zabawy na plaż, konkursy, turnieje)

Kadra:  Wysoko wykwalifikowani nauczyciele wychowania fizycznego, nasi trenerzy pływania,Sprawdzona grupa nauczycieli, która co roku opiekuje się i zapewnia aktywny wypoczynek dzieci i młodzieży na obozach SwimSport

Cena obozu: 2060 zł

Promocje: · - First Minute - zniżka 100 zł do 15.03.2020r.
- Wiosenna Promocja - zniżka 50 zł do 30.03.2020r.

Warunkiem skorzystania z promocji jest wpłata zaliczki w wysokości 800zł

Cena zawiera:  Ubezpieczenie NNW (15 000 zł), transport autokarem, zakwaterowanie, wyżywienie, profesjonalną opiekę pedagogiczną, opiekę medyczną, opiekę ratownika, program, nagrody, dyplomy, pamiątkową koszulkę firmową oraz zdjęcia z obozu

 

 

Rezerwacja miejsc:   Wpłata zaliczki (przelewem) w wysokości 800 zł na konto firmy, wypełnienie formularza zgłoszeniowego ( poniżej oferty ) oraz dostarczenie karty kwalifikacyjnej organizatorowi. Umowa  jest przesyłana na adres emeil osoby zgłaszającej po wypełnieniu formularza. Wpłata pozostałej kwoty do dnia 30.05.2020r. Istnieje możliwość płacenia ratalnego.

Ilość miejsc ograniczona! Decyduje kolejności wpłaty zaliczki. Szczegółowe informacje o wyjeździe  będą dostępne na stronie w aktualnościach na 10 dni przed wyjazdem.

Organizator:

F.R.H. SwimSport  Krzysztof Bury

 Ul. Zaciszna 215/11, 43-384 Jaworze

tel. 691 126 565

NIP 937-229-73-37

Konto nr: BZ WBK

05 1090 1740 0000 0001 0978 8804

Formularz zgłoszeniowy
Dane zgłaszającego: rodzica / opiekuna prawnego

Wybierz formę dojazdu

Adres zamieszkania zgłaszającego
Regulaminy
Wyślij zgłoszenie
Kontakt
MASZ PYTANIA?
Zostaw swój numer, oddzwonimy!