Zielona Szkoła Premium w Beskidach!

Aktywna Zielona Szkoła

Beskidy 2023


Nowość w naszej ofercie!

Oferta skierowana do szkół . Wzorem naszych obozów sportowych, które organizujemy latem proponujemy aktywny program zielonej szkoły w Beskidzie Śląskim dla dzieci ze szkół podstawowych. Bardzo ciekawy program, który pozwoli przeżyć wspaniały czas razem.

Dobrze dobrany wyjazd zapewni wspomnienia, do których będziemy wracali z uśmiechem przez wiele lat. Wyjątkowy autorski program oparty na tym, co tworzymy od lat. Szczegółowa oferta poniżej.

Na terenie ośrodka dysponujemy własnym sprzętem rekreacyjnym: zorbing - waterzorbing, kajaki, wspinaczka, dmuchana zjeżdżalnia, eurobungee, profesjonalną trampoliną, łukami, kładami rowerowymi, slag-line, basen oraz deskami SUP.

Nasza firma posiada zaświadczenie o wpisie do Rejestru Organizatorów Turystyki i Rekreacji Marszałka Województwa Śląskiego z nr 1255.

Gdzie mieszkamy? Ośrodek H2O. Obiekt jest zlokalizowany w miejscowości Kiczyce przy ulicy Ochabskiej 133. Panuje tutaj oaza ciszy, spokoju i intymności, a otaczająca przyroda zachwyca swoim bogactwem i urzeka w każdym zakątku. Ośrodek o wyjątkowo wysokim standardzie. Ośrodek dysponuje 162 miejscami noclegowymi przez cały rok. W Ośrodku można zamieszkać w pokojach 2 i 3 osobowych o podwyższonym standardzie. Pozostałe miejsca noclegowe znajdują się w domkach. Każdy z nich ma 2 lub 3 pokoje oraz łazienkę i mieści 3-7 osób. Więcej informacji o ośrodku znajdziesz tutaj.

Gdzie jedziemy? Kiczyce - miejscowość położona niedaleko masywu Beskidu Śląskiego w pięknej zielonej scenerii, z własnym akwenem wodnym


Co jemy? 3 posiłki (śniadanie, obiad, kolacja) 

Jak wypoczywamy?

Wybierz 5 aktywnych dni które chcesz spędzić z nami. Poniżej kilka naszych Propozycji:

  • Wycieczka w góry szlakiem wspomnień do Krzyża zakochanych, w drodze na Błatnią - jeden ze szczytów Beskidu Śląskiego. Szlak wiedzie przez piękne polany Bukowego Gronia. Wieczorem ognisko z gitarą.

  • Dzień wodny nad Jeziorem Goczałkowickim - pływanie na katamaranach, spływ kajakowy.

  • Zajęcia z pływania na basenie w Skoczowie. Zajęcia rekreacyjne na terenie ośrodka (wspinaczka z asekuracją, zorbing, dmuchaniec zjeżdżalnia, eurobungee, strzelanie z łuków, profesjonalna trampolina, kłady rowerowe, slag-line, basen, pływanie na deskach SUP), wieczorem dyskoteka z animacjami tanecznymi.

  • Wyjazd do LUCE arena - rolkowisko, nauka jazdy na rolkach. Wyjazd kolejką gondolową na Szyndzielnię - zdobywamy jeden z wyższych szczytów Beskidu Śląskiego - Klimczok. Tor saneczkowy pod Dębowcem. 

  • Organizujemy spływ kajakami doliną Małej Panewii (Opolska Amazonka). Trasa jest bardzo malownicza - przez las. Relaks w czystej postaci, trasa spływu liczy 12km.

  • Wyjście  w góry na szczyt  Równicę połączone ze wspinaczką na nowoczesnym parku linowym. Zajęcia rekreacyjne na terenie ośrodka (wspinaczka z asekuracją, zorbing, dmuchaniec - zjeżdżalnia, eurobungee, strzelanie z łuków, profesjonalna trampolina, kłady rowerowe, slag-line, basen, pływanie na deskach SUP), wieczorem dyskoteka z animacjami tanecznymi.

  • Wycieczka rowerowa do Górek Wielkich połączona z wyjściem na lody. Zajęcia rekreacyjne na terenie ośrodka (wspinaczka z asekuracją, zorbing, dmuchaniec - zjeżdżalnia, eurobungee, strzelanie z łuków, profesjonalna trampolina, kłady rowerowe, slag-line, basen, pływanie na deskach SUP), wieczorem dyskoteka z animacjami tanecznymi.

  • Gry i zabawy na krytych kortach tenisowych i zajęcia w centrum wspinaczkowym w Bielsku Białej.

Ile płacimy?

Cena do uzgodnienia z każdą szkołą osobno w zależności od wymagań, oferowanego programu, czasu wyjazdu i transportu.


Organizator:

F.R.H. SwimSport  Krzysztof Bury

 Ul. Zamilerze 15, 43-436 Górki Wielkie

NIP 937-229-73-37

Osoba do kontaktu

Krzysztof Bury tel 691 126 565

 

Kontakt
MASZ PYTANIA?
Zostaw swój numer, oddzwonimy!