OPERACJA – REKTUT 2021

OPERACJA – REKTUT 2021
Oferta dotyczy zorganizowania i przeprowadzenia eventu „Operacja Rekrut-”
na Poligonie w Chełmie Gryfickim W ramach planowanego eventu gwarantujemy:
✓ Profesjonalnych i wykwalifikowanych instruktorów, ✓ Przygotowanie wszystkiego na czas, ✓ Dobrą zabawę, ✓ Wysoką jakość usług, ✓ Starannie przygotowany sprzęt z atestami, ✓ Osobę odpowiedzialną za wszystko na miejscu realizacji, ✓ Elastyczność podczas prowadzenia eventu.

Głównym celem zajęć jest integracja uczestników, poprzez rozwiązywanie z pozoru prostych zadań w atmosferze przygody. Zadania wymagają jednak ścisłej współpracy interpersonalnej, umiejętności komunikacji i zarządzania dostępnymi zasobami ludzkimi w zespole. Uczestnicy poruszają się między zadaniami wg regulaminu scenariusza szkolenia
POLIGON jest miejscem specjalnie przygotowanym do organizacji imprez, dla Klientów wymagających i poszukujących bezpiecznej przygody z rozmachem. Ośrodek jest przeznaczony i od lat wykorzystywany do prowadzenia o każdej porze roku imprez integracyjnych, specjalistycznych szkoleń outdoor, szkoleń i wypraw off-road. Posiadamy własną chatę biesiadną, hale namiotowe i bogaty program aktywności dla Państwa grup. Malowniczy kilkunasto hektarowy, w dużej części zalesiony teren z bezpiecznymi akwenami wodnymi, piaszczystymi i trawiastymi obszarami stanowi doskonałe miejsce pod organizację przygodowych, pikników oraz spotkań o charakterze Team – Building. Obsługa obiektu posiada wyjątkowe doświadczenie pozwalające zrealizować najbardziej wymagające projekty. Obiekt przystosowany jest do jednodniowych imprez dla grup od kilku uczestników do 2 tysięcy Gości.

– ZASADY
Zespoły decydują o wyborze zadania opracowując strategię, która pozwoli im na zdobycie jak największej ilości punktów. Przed rozpoczęciem gry zespołom zostaje odczytany regulamin i od tego momentu mierzony jest czas. Zwycięża zespół, który zdobędzie najwięcej punktów w ustanowionym limicie czasu. ZADANIA
1 „STANOWSKO POZORNE” Zadaniem Uczestników jest gotowanie stanowiska imitującego czołg (zmyłka przeciwnika)
2 ,,POLE MINOWE” Grupa ma za zadanie ma zlokalizować i zamaskować miny przeciwpancerne. 3 ,,PAINTBALL” Celem jest zniszczenie i obezwładnienie ogniem z karabinków 3 rubieży celów (każdy uczestnik ma 15 sztuk amunicji paintballowej ☺ )
4 ,,BYTOWANIE” W tym zadaniu uczestnicy mają przy pomocy krzesiwa i podręcznych środków rozpalić ognisko.
5 ,,STRZELNICA” Zadaniem całej drużyny jest jak najszybciej przy pomocy karabinków ASG wykonać zadanie bojowe.
6 ,,ALPINISTYKA” Zadaniem całej drużyny jest opanować działanie i następnie zejść przy pomocy ósemki lub grigri w nieczynnej kopalni żwiru.
7,,ALFABET MORSEA” Zadaniem całej drużyny jest jak najszybciej przekazać ustalony sygnał. Czy agent zakłóci komunikację?
8 ,,RESURSE TEAM” Zadaniem całej drużyny jest jak najszybciej i prawidłowo udzielić pierwszej pomocy przed medycznej(fantom) wraz z transportem rannego.
9 ,,ŁĄCZNOSĆ” Zadaniem całej drużyny jest rozłożyć i nawiązać łaczność polową przy pomocy łącznicy polowej.
10 ,,PAJECZYNA” Zadaniem całej drużyny jest jak najszybciej pokonać zaminowaną przeszkodę.
11 ,,OBOZOWISKO” Zadaniem jest rozłożenie obozowiska z wojskowych pałatek.
12 ,,SAPER” Zadaniem całej drużyny jest jak najszybciej zlokalizować i usunąć z plaży groźne ładunki. Uważajcie na zmyłki☺
13 ,,POGODA ” Zadaniem jest przy pomocy wojskowej stacji meteo właściwe określenie kierunku i siły wiatru.

14 ,,AZYMUT” Zadaniem jest właściwe określenie przy Pomocy busoli artyleryjskiej PAB-2 kierunku gdzie znajdują się militarne gadżety dla znalazców.
15 ,,BIEG ZADANIOWY NA ORJETACJĘ” Konkurencja wymagająca współpracy całego zespołu. Grupa za zadanie przy pomocy mapy, kompasu znaleźć ukryte i zaszyfrowane miejsca.
16 ,,OBRONA” Zadaniem jest wykonanie i zamaskowanie okopu do pozycji leżąc.
17 ,,MOST PAŁKIEWICZA” Zadaniem plutonu jest jak najszybciej wbić 3 ciesielskie gwoździe. Kto nie trafi i będzie wypoczywał w klatce?
18 ,, WOJSKOWY TOR PRZESZKÓD OSF” ” Zadaniem plutonu jest jak najszybciej pokonać trasę z przeszkodami
19 ,,TEREN SKAŻONY” Zadaniem plutonu jest jak pokonanie terenu skażonego (życie uratują Wam wojskowe maski MP4)
20 ,, Armata S -60” Zadanie polega na przestawieniu armaty z położenia marszowego w bojowe i ,,ostrzelać” wrogi samolot
21 ,,AK -47” Zadaniem drużyny jest rozłożyć i złożyć z zamkniętymi oczami legendarny karabinek
Na zakończenie ,,DESANT” Zadaniem całej drużyny jest jak najszybciej zbudować tratwę i przeprawić się na druga stronę stawu.

 

Dariusz ZIELIŃSKI; kom. 606 197 652; mail.info@kajtur.pl Chełm Gryficki 14; 72-320 Trzebiatów; www.kajtur.pl