Festyn SwimSport -zakończenie zajęć

Tegoroczny festyn Szkoły Pływania SwimSport już za nami. Był to nie tylko czas rodzinnej zabawy, ale również podsumowania całorocznych zmagań naszych uczniów z pływaniem.

Na festynie zostały wręczone nagrody dla najlepszych maratończyków: Jakuba Głąbka okazał się najlepszym maratończykiem w naszej szkole przełnyną w ciągu jednej godziny 4250 m i jest to najlepszy wynik w historii szkoły. Wśród dziewczyn najlepsza okazała się Martynka Machej 4050m to również najlepszy wynik w historii naszej szkoły . Serdecznie gratulujemy imponujących wyników. To pokazuje, że szkoła ciągle się rozwija, a uczniowie naszej szkoły poprawiają kolejne wyniki.
Rozdane zostały również puchary dla dzieci, które reprezentowały naszą szkołę pływania na zawodach w sztafetach pływackich. Jednak najważniejsze dla wszystkich było losowanie nagród przewidziane dla dzieci, których frekwencja w roku 2018/2019 na zajęciach wynosiła minimum 60 zajęć. Do wygrania było  aż sześć obozów SwimSport oraz nagrody dodatkowe takie jak rower, hulajnoga, torba podróżna, rakiety tenisowe, piłki, kaski i wiele, wiele innych. W losowaniu brało udział prawie 500 dzieci i każdy miał takie same szanse na zwycięstwo. Szczęśliwcami  w wielkim losowaniu nagród byli:

 

  • Mateusz Klaczek ( Obóz w Dźwirzynie)
  • Matylda Podolska (Obóz w Dźwirzynie)
  • Mateusz Mencnarowski (Obóz w Dźwirzynie II)
  • Aurelia Lachowska (Obóz w Ustroniach Morskich)
  • Mieszko Grzybowski(Beskid Camp)
  • Wojtek Kukla (Beskid Camp)

 

Zwycięzcą gratulujemy wygranych i życzymy udanych obozów ze SwimSport
Dziękujemy wszystkim  za tak liczną obecność i świetna zabawę oraz za tak liczne wsparcie zbiórki pieniędzy na rehabilitacje Sebastiana Bożka.
Aukcja na całoroczną rehabilitację dla Sebastiana zakończyła się sukcesem i tutaj z całego serca dziękujemy wszystkim którzy przekazali darowiznę na ten cel.
Przypominamy, iż zgłoszenie na kolejny rok pływania dokonujemy tylko i wyłącznie drogą elektroniczną przez formularz zgłoszeniowy na naszej stronie od 20-25 sierpnia. Prosimy, aby w tym okresie dokonać zgłoszenia potwierdzającego udział w naszych zajęciach. Kontynuacja zajęć następuje w tych samych grupach i dniach co starym sezonie.
 Życzymy udanych i bezpiecznych wakacji wracajcie szczęśliwi i pozytywnie naładowani na kolejny rok pływania
Pozdrawiamy kadra SwimSport.