Szkoła pływania SwimSport powstała w 2001 roku. Właścicielem firmy jest mgr Krzysztof Bury trener i instruktor pływania, absolwent AWF i S w Krakowie.

Celem działalności jest promocja aktywnej formy spędzania wolnego czasu, wzmacnianie sprawności fizycznej i hartowanie ducha, przezwyciężanie własnych słabości i lęków w dążeniu do stawania się lepszym i sprawniejszym. Ponadto poznanie szeregu nowych umiejętności, nawiązywanie nowych znajomości.

Firma zrzesza osoby, które pragną aktywnie i w nowoczesny sposób zagospodarować swój wolny czas. Posiadamy wszechstronną ofertę zawierającą różnorodne formy aktywności ruchowej zarówno w okresie letnim jak i zimowym.

W ramach działalności prowadzone jest profesjonalne szkolenie pływackie obejmujące naukę i doskonalenie sportowych technik pływackich (dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych), oraz organizacja profilowanych obozów sportowych.

W okresie zimowym proponujemy rodzinne wyjazdy narciarskie do Włoch połączone z profesjonalnym szkoleniem narciarskim dla dzieci i młodzieży na różnych poziomach zaawansowania oraz jazdą na tyczkach.