Mikołajkowe Zawody Pływackie -Skoczów 2023- zapisy na zawody!

Mikołajkowe Zawody Pływackie

Zawody odbędą się 17 grudnia 2023 r ( niedziela )na basenie Delfin w Skoczowie.

Zgłoszenia do zawodów przyjmujemy tylko drogą elektroniczną. Zgłoszenia dokonujemy przez panel klienta. Zakładka „zapisz się na zawody”. Zgłoszenia przyjmujemy najpóźniej do 13 grudnia do godz 21:00. W zawodach mogą wystartować dzieci z rocznika 2017-2004. Prosimy o  zapoznanie się  z komunikatem organizacyjnym zawodów.

 

Zgłoszenie zawodnika może dokonać jedynie rodzic opiekun prawny i jest to jednoznaczne z akceptacją regulaminu zawodów oraz oświadczeniem, że dziecko jest zdrowe i nie ma żadnych przeciwwskazań do wzięcia udziału w zawodach.

Opłata startowa od zawodnika wynosi 45 zł .Opłata będzie doliczana do salda basenowego i płatna jest na to samo konto co zajęcia z pływania.

W trakcie zawodów będzie można na bieżąco śledzić wyniki na naszej stronie

Komunikat organizacyjny – Mikołajowe Zawody Pływackie -Skoczów 2023

Zgłoszenie na zawody -zapisz się!

Kochani rodzice serdecznie zapraszamy, aby zabrać swoje dziecko na zawody, pozwolić dziecku przeżyć niesamowite emocje związane z samym startem. Nie wynik tutaj w pierwszej kolejności się liczy, ale doświadczenie to ono buduje i wzmacnia w kolejnych etapach szkolenia i daje motywację do działania i chęci w przyszłości do zwyciężania. Wasza obecność, kibicowanie, wsparcie jest w tym wszystkim nieodzowne. Sukcesy z naszego doświadczenia zawsze przychodzą, ale trzeba dać temu impuls. Dlatego rezerwujemy czas na niedzielę i licznie stawiamy się na zawodach organizowanych przez naszą szkołę . Liczymy na Was:)

Życzymy wszystkim udanych startów