Najważniejsze informacje – Beskidy Camp 2019

Stacjonarny obóz sportowy SwimSport

Beskidy Camp

08-13.07.2019

Kierownik obozu: Łukasz Sikora tel 503 535 5000
Najważniejsze informacje:

Uwaga -zmiana miejsca dowozu dzieci na obóz !

7:30-8:00 zbiórka Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Skoczowie ul. Górecka 65 ( szkoła na Bajerkach) dzieci przywozimy razem z rowerem w pierwszym dniu obozy. Rowery zostają na terenie szkoły na kolejne dni.
Dzieci, które mają transport z okolic Bielska- zbiórka ustalana jest indywidualnie. Dzieci w pierwszym dniu zabierane są razem z rowerem.
Każdego dnia odbiór dzieci godzina 16:00-16:15 w Skoczowie (szkoła na Bajerkach ul. Górecka 65). Wyjazd dzieci do  Bielska ze Skoczowa godzina 16:15.
Prosimy o dokładne sprawdzenie stanu technicznego rowerów! ( sprawdzenie hamulców, sprawności działania przerzutek itp. )
Niezbędne rzeczy na obozie stacjonarnym:
Dwa małe plecaki: jeden na wycieczki rowerowe drugi na sprzęt sportowy na salę gimnastyczną. Kask rowerowy, jedną  zapasową dętkę, rękawiczki rowerowe, kurtka przeciwdeszczowa , ciepła bluza lub polar, sprzęt na basen ręczniki , kąpielówki ,klapki, okularki , ręcznik, krem z filtrem, sprzęt na salę gimnastyczną,  (spodenki , koszulka, obuwie sportowe ), okulary przeciwsłoneczne,
Każdego dnia dzieci jedzą jeden ciepły posiłek . Prosimy o spakowanie dodatkowo butelki z wodą oraz drugiego śniadania.
Prosimy o zapoznanie się z listą na obóz i zapisanie sobie numerów tel do opiekunów. W razie jakiś zmian prosimy o kontakt. tel 691126565
Lista uczestników obozu Beskidy Camp -zobacz!
Zgłoszenie wypoczynku-kuratorium oświaty-zobacz!