Nowa strona internetowa naszej szkoły!!!

Mamy nadzieję, że nowa strona internetowa  Szkoły Pływania SwimSport będzie dla Państwa ciekawa, funkcjonalna i intuicyjna w użytkowaniu.

Chcemy nieprzerwanie iść zgodnie z duchem czasu i zmieniać się na lepsze. W szkole bardzo dużo się dzieje i nie zawsze dało się to odpowiednio pokazać.

Szkoła w ostatnich latach bardzo się zmienia i poszerza zakres swojej  działalności. Chodzi nam o jak największe usprawnienie przepływu obrazu i informacji. Strona została rozbudowana o dodatkowe formularze zgłoszeniowe, które ułatwią Państwu zgłoszenia na różnego rodzaju działania organizowane przez szkołę. Znajdą tutaj państwo piękną galerię zdjęć i video od początku historii działania szkoły.

Nowa strona jest przejrzysta  idzie z duchem czasów i zmieniających się mediów elektronicznych. Strona jest responsywna z wszystkimi urządzeniami mobilnymi. Prace i wybór akurat takiej formy strony nie był przypadkowy i zajął trochę intensywnej pracy, aby uzyskać obecny wygląd. Ale Mamy nadzieję, że było warto i Nowa Strona SwimSport przypadnie wszystkim do gustu. 

Z tego miejsca bardzo dziękuję firmie Mapi Media za współpracę .