Obozy sportowe SwimSport -Lato 2024 – zapisy!

Obozy Sportowe SwimSport-Lato 2024

Zapraszamy na szalone sportowe lato ze SwimSport . Proponujemy 7 obozów by aktywnie, ciekawie przeżyć swoje wakacje. Czas wakacji  to wyjątkowy okres dla każdego dziecka. Na naszych obozach stawiamy na relacje i ciekawe formy aktywności. To również odpoczynek od mediów. Aby wakacje przeżyć wyjątkowo.

Często rodzice zadają sobie pytania, czy moje dziecko może pojechać już na obóz, czy  poradzi sobie na takim wyjeździe.  Aby rozpocząć przygodę z obozami SwimSport proponujemy stacjonarny obóz  Beskidy Camp I , II, III w tym roku każdy z tych obozów będzie miał inny program. Beskidy Camp to znakomita propozycja, właśnie dla tych, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z nami, ale nie tylko. Jest to obóz dla każdego, a program w tym roku na pewno ucieszy również starsze dzieci.

Wyjazd na obóz to znakomita lekcja samodzielności, organizacji, dyscypliny i obowiązkowości. Taki wyjazd doda dziecku pewności siebie. Ułatwi nawiązywania nowych znajomości, ale co najważniejsze pozostawi wiele wspomnień, do których dziecko chętnie wraca przez cały rok

Na obozie nie tylko aktywnie spędzamy wspólnie czas, ale również uczymy się właściwych relacji, rozwiązywania problemów, akceptacji drugiej osoby i komunikacji. Na obozach odkrywamy radość poza strefą telefonów i gier.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wiele profili, które pomogę waszemu dziecku przeżyć wakacje takie jak lubi. Od wielu lat naszą bazą obozów organizowanych nad morzem jest Stanica Wodna Dźwirzyno to tutaj odbędą się wszystkie 4 obozy wyjazdowe, trzy obozy profilowane w tym jeden młodzieżowy oraz IV obóz młodzieżowy, który jest obozem otwartym bez profili za to z ekstremalną ilością ciekawych zajęć.

 W naszej ofercie znajdziecie profil: windsurfingowy, żeglarski, taniec nowoczesny, konie w profesjonalnej Stadninie Pestka w Mrzeżynie, profil survivalowy oraz nowość w tym roku profil sportów wodny .

Wybierasz profil i przeżyj swoje wakacje tak jak lubisz!

Na obozy z nami wyjeżdżą nie tylko osoby, które aktywnie biorą udział w naszych zajęciach z pływania, ale dzieci i młodzież z całej polski. Działamy jako legalny organizator wypoczynku dzieci i młodzieży. Nasza firma posiada zaświadczenie o wpisie do Rejestru Organizatorów Turystyki i Rekreacji Marszałka Województwa Śląskiego z nr.1255.  Każda impreza jest zgłoszona do kuratorium oświaty .

Obozy organizujemy od 20 lat. Posiadamy ogromne doświadczenie i sprawdzoną kadrę osób, która co roku jeździ na nasze wyjazdy. Nie ma przypadkowych osób. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z programami naszych obozów. Jest w czym wybierać. W tym roku nie zabraknie nowych atrakcji które co roku rozbudowujemy dla naszych obozowiczów.

Jeśli twoje dziecko jedzie pierwszy raz pokaż mu galerie naszych obozów z poprzednich lat bądź jeden z filmów, który pokazuje jak bawimy się na naszych obozach.

Galeria zdjęć z obozów SwimSport

Galeria wideo z obozów SwimSport

Pod każdą ofertą znajdziesz formularz, który należy wypełnić i przesłać do nas. Umowa generuje się automatycznie i jest przesyłana na emeila . Nie organizujemy spotkań przed obozem dla rodziców . Wszystkie informacje ważne podamy na naszej stronie na 10 dni przed każdym obozem

 

Oferta obozów SwimSport-Lato 2024-zobacz!

 

Przeżyj z nami swoje wakacje!