Ważna informacja-wznowienie zajęć z pływania!

Szanowni Rodzice .

W związku z przedłużającymi się obostrzeniami i blokowaniem naszego powrotu na zajęcia z pływania pragniemy poinformować, iż w porozumieniu ze wszystkimi szkółkami w Skoczowie, w oparciu o istniejący klub HumanSport, będziemy wyrabiać dla uczestników naszej szkoły licencje Polskiego Związku Pływackiego.

Bez licencji nie można uczestniczyć w zajęciach według obowiązującego prawa .

Wychodząc na przeciw wszelakim utrudnieniom, chcemy ułatwić Państwu sprawne załatwienie wszystkich formalności, więc przygotowaliśmy już wszystkie potrzebne dokumenty wraz z instrukcją, a także umówiliśmy lekarza i fotografa, aby wszystko sprawnie przeprowadzić.

Całą akcję chcemy przeprowadzić w środę , czwartek i piątek. Prosimy o przyjście na basen do Skoczowa w tych dniach i godzinach, w których dzieci chodzą na zajęcia.

Proszę o przyniesienie wypełnionych dokumentów ( załącznik poniżej) oraz proszę przygotować opłatę wysokości 60 zł . W tym dniu można również opłacić zajęcia z pływania na nowy rok ( byłoby to bardzo mile widziane)

Po skompletowaniu potrzebnych dokumentów dokonamy zgłoszenia wszystkich zarejestrowanych uczestników do Polskiego Związku Pływania.

Jeśli komuś z jakiś powodów nie będzie pasował termin, proszę przyjść o innej godzinie niż na zajęcia ( ale w wyznaczonych poniżej godzinach) .

Zaczynamy w środę od 16 do 20, czwartek od 16-20 , piątek od 15-20. Grupy z Bielska Białej proszę o wstawienie się do Skoczowa odpowiednio w czwartek i środę tak jak dzieci mają zajęcia .

Osoby dorosłe, które u nas pływają również mogą wyrabiać taką licencję

Planujemy wznowić nasze zajęcia od poniedziałku 1 lutego w Skoczowie, a od 2 lutego w Bielsku-Białej.

Prosimy o wydrukowanie  i wypełnienie poniższych dokumentów i przyniesienie ich na basen w dniu badania lekarskiego.

 

Dokumentacja zgłoszenia zawodnika-pobierz!

Do zapoznania -statut klubowy