Ważne informacje- zakończenie roku pływackiego, karta pływacka, losowanie nagród

Szanowni rodzice, zbliża się koniec roku pływackiego ze SwimSport.  Bardzo serdecznie dziękujemy za cały rok z nami.

Najważniejsze inf dotyczące naszych zajęć w czerwcu:

Zakończenie roku – zajęcia prowadzimy do 17 czerwca . Później następuje wakacyjna przerwa w pływaniu.

8 czerwca – Boże Ciało dzień wolny od zajęć. W pozostałe dni zajęcia odbywają się normalnie.

 

Wznowienie zajęć po wakacjach– zajęcia wznawiamy od drugiego tygodnia września. Zgłoszeń na kolejny rok pływania prosimy dokonywać miedzy 15-20 sierpnia (przypomnimy sms). Będziemy tego dokonywać z panela klienta po ukazaniu się grup na nowy rok szkolny.

Proszę pamiętać, iż co roku mamy sporo nowych zgłoszeń i brak zgłoszenia w określonym terminie może powodować problem z dostaniem się do konkretnej grupy. Bardzo prosimy aby potwierdzić w tym okresie chęć kontynuacji pływania.

 

Zgłoszenia dla nowych grup pływackich będą od 20 sierpnia. Zajęcia dla dzieci rozpoczynamy od 5 roku życia. Będziemy informować o tym wydarzeniu na naszym profilu facebookowym i na naszej stronie. Nie przyjmujemy wcześniej zgłoszeń.

 

Rozliczenie zajęć –   Bardzo prosimy o dokonanie rozliczenia wszystkich zaległych płatności najpóźniej do 10 czerwca.

 

Losowanie nagród – 19 czerwca o godzinie 19:00 przeprowadzimy loterię on-line na naszym profilu facebookowym, rozlosujemy nagrody dla dzieci, min. 4 obozy sportowe SwimSport – Lato 2023 oraz wiele nagród rzeczowych.

Warunkiem uczestnictwa w losowaniu jest udział w zajęciach od września do końca czerwca oraz opłacone zajęcia za pełny okres zajęć od 06.09-17.06 oraz czyste saldo konta opłacone najpóźniej do 10 czerwca.

Nagrody będą do odebrania zaraz po losowaniu od godziny 20:30 pod basenem Delfin w Skoczowie. Nagród nie przesyłamy pocztą. Trzeba odebrać osobiście.

Lista osób, które będą brały udział w losowaniu dostępna będzie na naszej stronie wieczorem 16 czerwca.

 

Karta pływacka – egzamin na kartę pływacką dla chętnych osób odbędzie się w dwóch terminach

1. sobota 17 czerwca godzina 9:00  basenie w Skoczowie

Zapisy na kartę pływacką

Na egzaminie dziecko musi przepłynąć ciągiem 200 m dwoma stylami oraz 5 metrów pod wodą.

Nie zapisujemy się, przychodzimy na jeden z wybranych terminów.

Koszt karty pływackiej 30 zł płatny po zdanym egzaminie

 

Maraton pływacki – jak co roku na naszych ostatnich zajęciach odbędzie się maraton pływacki, podczas którego w ciągu godziny uczniowie mają przepłynąć jak największą ilość długości basenu. Dla grup młodszych będzie egzamin na dyplom „Już pływam”.

 

Życzymy wam wszystkim udanych wakacji, pełnych przygód i niezapomnianych wrażeń i emocji . Niech będzie to dla Was wyjątkowy czas, a pływanie w różnych miejscach da wam radość z spędzania wolnego czasu nad wodą.

Wracajcie szczęśliwi i zadowoleni na kolejny rok pływania 🙂