Ważne informacje- zakończenie roku pływackiego

Szanowni rodzice zbliża się koniec kolejnego roku pływackiego ze SwimSport. Cieszymy się, że pomimo wielu trudnych momentów mogliśmy prowadzić nasze zajęcia do końca roku szkolnego. Bardzo Wam serdecznie dziękujemy za zaufanie i poświęcony czas.

 

 

Przekazujemy najważniejsze informacje;

Boże Ciało – 3 czerwca dzień wolny od zajęć. W pozostałe dni zajęcia odbywają się normalnie.

Zakończenie roku – zajęcia prowadzimy do 19 czerwca . Później następuje wakacyjna przerwa w pływaniu.

Wznowienie zajęć po wakacjach– zajęcia wznawiamy od drugiego tygodnia września. Zgłoszeń na kolejny rok pływania prosimy dokonywać od 15-20 sierpnia (przypomnimy sms). Prosimy nie robić tego wcześniej. Pierwszeństwo w naszych zajęciach mają osoby, które kontynuują pływanie w naszej szkole. Zgłoszenia dla nowych osób będą od 20 sierpnia w zależności od dostępności miejsc.

Rozliczenie zajęć – W obecnym roku szkolnym wszystkie dzieci, które uczęszczały od początku września na zajęcia miały następującą ilość zajęć:

Grupy poniedziałek piątek  Skoczów – 67 lekcji

Grupy środa sobota Skoczów – 67 lekcji

Grupy wtorek czwartek Bielsko – 69 lekcji

Grupy środa sobota Bielsko -68 lekcji

Pozostałe osoby, które zajęcia rozpoczynały w innym terminie obowiązuje rozliczenie indywidualne. Bardzo proszę aby rozliczenia dokonać do 15 czerwca.

Festyn SwimSport – niestety nie odbędzie się , natomiast przeprowadzimy loterię online na facebooku, rozlosujemy nagrody dla dzieci, które uczęszczały systematycznie zajęcia i  miały minimum 60 obecności. Nagrody będą do odebrania we wtorek pod Basenem Delfin w Skoczowie w godzinach od 18 – 19. 00.  Losowanie przeprowadzimy w poniedziałek 21 czerwca o godzinie 18:00

Karta pływacka – egzamin na kartę pływacką dla chętnych osób odbędzie się w sobotę 19 czerwca na Basenie w Skoczowie od godziny 14.00.

Maraton pływacki – jak co roku na naszych ostatnich zajęciach odbędzie się maraton pływacki, podczas którego w ciągu godziny uczniowie mają przepłynąć jak największą ilość długości basenu. Dla grup młodszych będzie egzamin na dyplom „Już pływam”.