Ważne! Zasady korzystania z basenu ! Zapoznaj się z informacją

Szanowni rodzice w związku z sytuacją w której obecnie jesteśmy, na nasze zajęcia wprowadzone zostały następujące obostrzenia, do których prosimy się dostosować.

Jeśli zachowamy niżej wymienione zasady dalej będziemy mogli prowadzić zajęcia dla waszych dzieci w przeciwnym razie basen może zostać zamknięty nawet do maja.

Bardzo prosimy aby:

Osoby nie korzystające z zajęć nie przebywały na terenie basenu ( hol przy kasie basenowej).  Wyjątkiem stanowi kawiarnia, z której można korzystać oraz na basenie w Skoczowie kręgielnia z zachowaniem obowiązującego reżimu sanitarnego

Dopuszcza się możliwość wejścia na teren basenu:

– opiekunów dokonujących płatności przy kasie, którzy po wyjściu ze strefy kasy zobowiązani są opuścić teren pływalni

– opiekunów dzieci do lat 7 wchodzący do szatni tylko i wyłącznie w celu pomocy oraz możliwości przekazania dziecka instruktorowi prowadzącemu naukę pływania, którzy po wyjściu ze strefy szatni i kasy zobowiązani są opuścić teren pływalni.

Liczymy na Państwa wyrozumiałość. Ze swojej strony dołożymy wszelkich starań, aby nasze zajęcia dawały dzieciom radość, wzmacniały je psychicznie i uczyły nie tylko pływać, ale wielu wspaniałych zachowań i przede wszystkim radzenia sobie w trudnościach.