Kolejna znakomita sobota w Szczyrku- 45 medale zdobyli zawodnicy naszej szkoły!

              W sobotę 11 maja 2019 odbyły się Mistrzostwa Szczyrku w  Pływaniu. Zawody zorganizowane przez Centralny Ośrodek Sportu w Szczyrku  i UKS Szczyrk 1, zgromadziły na starcie 160 zawodników z 8 klubów: UKS „Sokół” Kęty, UKS Szczyrk 1,  UKS Fala, Beskidzka Szkoła Pływania,  Harcerski Klub Pływacki Mewa, Yoursport  Group, Agencja Sportowa Skuzasport i oczywiście ze Szkoły Pływania SwimSport.

     Zawodnicy SwimSport  zdobyli łącznie 45 medali:

15 złotych,

18 srebrnych

22 brązowe.

              Z całego serca dziękuję rodzicom, którzy poświęcili sobotni poranek, aby pojechać na zawody. Wasze wsparcie jest nieocenione.

             Myślę, że jest wielu  rodziców, którzy przekonali się o tym,  że sukces naszych dzieci zależy tylko od pozytywnego wsparcia i konsekwentnej pracy. W tym roku było widać, jak niektóre dzieci w pierwszych startach nie mogły sobie poradzić z brakiem zwycięstwa,  a wspaniali rodzice wspierali, wierzyli, motywowali,  nie zniechęcali się „porażkami” swoich dzieci. Przyjeżdżali na kolejne zawody. Bo nie oszukujmy się, trzeba bardzo dużo pracy, aby dziecko mogło zwyciężyć w zawodach.

             Na zawodach w Szczyrku  obserwowaliśmy pierwsze glorie oczekiwanego zwycięstwa , upragnionego medalu. Ile to jest radości. Ten medal ma większą wartość niż, gdy byłby zdobyty na pierwszych zawodach.  Medal poparty pracą i cierpliwym wsparciem  rodzica, który w niego wierzy zdecydowanie bardziej smakuje. I za to Wam dziękuję rodzice.

             Gratulujemy wszystkim zawodnikom, którzy wzięli udział w zawodach.  Brawo dla tych, którym udało się pokonać swój najlepszy wynik życiowy. To ogromny sukces nawet, jeśli nie udało się zdobyć medalu.

                Zachęcamy do dalszej rywalizacji w następnych zawodach, które będą już w najbliższą sobotę 18 maja w Cieszynie.

Zapraszamy do zapoznania się  z wynikami z zawodów oraz do obejrzenia galerii zdjęć.

Wyniki z zawodów – zobacz !

Galeria zdjęć z zawodów- zobacz!

 

Reklama obozu- Beskidy Camp-Lato 2019