Zakończyliśmy kolejną edycję Zielonej Szkoły, razem ze Szkołą Podstawową im. Rudolfa Gila w Świętoszówce. Była to niesamowita Zielona Szkoła – inna niż wszystkie – pełna radości, sportu, wiatru, wody, integracji i wakacyjnej atmosfery, którą poczuliśmy jeszcze w trakcie roku szkolnego!

Nasze ulubione miejsce – Stanica Wodna w Dźwirzynie – po raz kolejny stało się przestrzenią, gdzie technologia poszła w odstawkę, a na pierwszy plan wyszły relacje, zabawa i aktywność na wodzie. Przez pięć intensywnych dni braliśmy udział w różnorodnych zajęciach sportowych i integracyjnych, korzystając z naszej bazy sportów wodnych i windsurfingowych.

To był wyjątkowy czas budowania więzi, odkrywania nowych pasji i pokonywania własnych granic. Wierzymy, że każdy uczestnik wrócił z nowymi doświadczeniami, większą pewnością siebie, głową pełną pomysłów i sercem wypełnionym niezapomnianymi wspomnieniami.

Dziękujemy Rodzicom i Dyrekcji Szkoły Podstawowej w Świętoszówce za zaufanie i wybór naszej oferty edukacyjno-sportowego wypoczynku.

Dziękujemy również naszemu przewoźnikowi – firmie WisPol, która zapewniła nam bardzo komfortowy i prestiżowy transport .
Dziekujemy włascicielom Stanicy Wodnej Dźwirzyno za wypoczynek w tym urokliwym miejscu do którego tak chętnie wracamy
Serdecznie pozdrawiamy wszystkich uczestników i już teraz zapraszamy na kolejne wydarzenia organizowane przez SwimSport!




