Amatorskie Zawody Pływackie – Pływajmy Razem – wyniki zawodów

Kolejne znakomite zawody dla zawodników SwimSport . Tym razem areną zmagań jednych z ostatnich zawodów w tym sezonie był basen Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie. Podopieczni naszej szkoły zdobyli łącznie 72 medale; 34 złote , 22 srebrne, 17 brązowe

Wspaniała rodzinna atmosfera panowała na tych zawodach . Zawody miały charakter amatorski. W zawodach mogły wystartować dzieci z rocznika 2013 i młodsze. Dopuszczone były również starty z deską. Organizatorem zawodów była Akademia Zdrowia Marcin Cinal  oraz At-Sport Anna Tomica była uczenica naszej szkoły, a obecnie znakomita instruktorka  oraz trenerka szkoły pływania w Cieszynie oraz znakomita czynna zawodniczka triathlonowa.

 

To była kolejna znakomita dla nas sobota. Zawodnicy naszej szkoły zdobyli wiele medali. W zawodach naszą szkołę reprezentowało 55 zawodników.

 

Tego typu zawody znakomicie rozwijają dzieci, uczą radzenia sobie ze stresem oraz organizacją i odnajdywaniem się w nowej sytuacji. Wspaniale dopełniają nasze całoroczne szkolenie pływackie. Widać, że dzieci znakomicie się bawią . Spędzają ze sobą oraz rodzicami świetnie czas, pomimo, że w ten dzień trzeba wstać wcześnie rano.

 

Bardzo nas cieszy, że pojawiają się ciągle nowe osoby na zawodach.  Dziękujemy rodzicom za podjęty trud. Na początku nie jest to proste gdyż dziecko ma obawę przed takim startem. Warto jednak przezwyciężać te obawy .

 

W zawodach nasza szkoła wystartowała w ciekawych sztafetach mieszanych trzech zawodników i trener/rodzic. Sztafety był podzielone na trzy kategorie wiekowe ( 2010 i młodsi, 2008-2009, oraz 2007 i starsi chłopcy i dziewczyny) we wszystkich tych kategoriach nasza szkoła okazała się bezkonkurencyjna wygrywając 6 razy.

Gratulujemy wszystkim znakomitych startów i wielu zdobytych medali

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami z zawodów oraz galerią zdjęć z zawodów

Wyniki z zawodów

Ranking Medalowy

Multi-medaliści

Galeria zdjęć z zawodów