Festyn SwimSport – zakończenie roku pływackiego!

Kochani kolejny rok zajęć w Szkole Pływania SwimSport dobiega końca. Zbliżają się wakacje i przerwa w naszych zajęciach. Zajęcia w tym roku szkolnym będziemy prowadzić do 14 czerwca na basenie w Skoczowie oraz do 15 czerwca na basenie w Bielsku-Białej.

Jeśli chodzi o rozliczenia to ostatnia 7 płatność dla osób uczęszczających od pierwszych zajęć wynosi odpowiednio:

W Skoczowie  grupy poniedziałek- piątek siódma płatność nie pełna 9 lekcji, grupy środa- sobota 7 lekcji

W Bielsku Białej grupy wtorek- czwartek siódma płatność pełna 10 lekcji, grupy  środa- sobota 8 lekcji.

Bardzo prosimy o rozliczenie płatności najpóźniej do 15 czerwca. Jeśli ktoś rozpoczął zajęcia później rozliczenie indywidualne.

Zgłoszenia na kolejny rok szkolny będą przyjmowane po 20 sierpnia. Już dzisiaj informuję, iż z racji nowych wytycznych związanych z RODO oraz z działaniem nowej strony SwimSport zgłoszenia będą przyjmowane jedynie drogą elektroniczną przez wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Będziemy oczywiście informowali o tym na naszej stronie i facebooku.

Dziękujemy Wam wszystkim za cały rok wspólnej pracy,a w szczególności dziękujemy rodzicom za zaufanie i wspólny wysiłek w kształtowaniu charakterów Waszych dzieci. Poświęcając cierpliwie czas naszym pociechom możemy z satysfakcją obserwować jak wzrastają.

 

W imieniu wszystkich instruktorów i moim własnym bardzo serdecznie zapraszam wszystkie dzieci razem z rodzicami na festyn SwimSport, który odbędzie się 18 czerwca ( wtorek) o godzinie 16 na terenie kompleksu piłkarskiego klubu Drzewiarz Jasienica, ulica Orzechowa 139

 

Festyn SwimSport to wspaniała rodzinna impreza, do której wszystkich gorąco zachęcamy.

W programie wiele atrakcji sportowych dla całych rodzin,  animacje, taniec i zabawa.  Możliwość skorzystania z darmowego sprzętu SwimSport: ścianki wspinaczkowe, water zorbing, eurobungee, strzelanie z łuku, slackline, trampolina.

Festyn SwimSport to również okazja, aby się razem spotkać. Na festynie pragniemy nagrodzić wielu najlepszych zawodników, którzy wspaniale reprezentują naszą szkołę na zawodach pływackich zdobywając wiele sukcesów. Dzieci zostaną nagrodzone pucharami.

 Najważniejszym punktem kulminacyjnym naszego festynu,będzie oczywiście losowanie 6 obozów sportowych SwimSport oraz wielu atrakcyjnych nagród dla wszystkich uczestników naszych zajęć, którzy systematycznie uczęszczali na zajęcia przez cały rok. Warunkiem wzięcia udziału w losowaniu jest udział w 60 lekcjach oraz uregulowane płatności.

Serdecznie wszystkich zapraszamy na festyn i zachęcamy, aby ten dzień spędzić aktywnie i dobrze się bawić. Wierzę, że mogę na Was liczyć 🙂

Lista osób biorących udział w losowaniu będzie na naszej stronie w poniedziałek 17 czerwca