Najważniejsze inf. dla wyjeżdżających na zieloną szkołę do Dźwirzyna 26.05-01.06.2024

Najważniejsze informacje dla uczestników „Zielonej Szkoły ze SwimSport”

Szkoła Podstawowa im. Rudolfa Gila w Świętoszówce: wyjazd w terminie 26.05-1.06.2024

Wyjazd na zieloną szkołę

26.05.2024 (niedziela) godzina 8:00, zbiórka 8:30

Miejsce spotkania – Parking pod Szkołą Podstawową w Świętoszówce

Powrót z zielonej szkoły:

1.06.2024 (sobota) godzina poranna, około 7:00, gdy będziemy dojeżdżać dzieci będą kontaktowały się z rodzicami.

W to samo miejsce – Parking pod Szkołą podstawową w Świętoszówce

 

Po przekazaniu dziecka do autokaru prosimy, aby rodzice nie wchodzili do autokaru.

Prosimy nie dawać dzieciom na podróż słodyczy, chipsów, napojów gazowanych oraz bananów.

 

Niezbędne rzeczy na zieloną szkołę

Mały plecak na wycieczki, kurtka przeciwdeszczowa, ciepła bluza, polar, ręczniki, kąpielówki/strój kąpielowy, klapki, krótkie spodenki, czapka z daszkiem/kapelusz, krem z filtrem, komplet bielizny na każdy dzień, kieszonkowe (przekazujemy w dniu przyjazdu opiekunom), strój sportowy, przybory toaletowe: kilka ręczników, gąbka, mydło, szczoteczka i pasta do zębów, szampon, szczotka/grzebień do włosów, zegarek lub budzik, buty neoprenowe.

 

Przydatne rzeczy na zielonej szkole:

Ciekawy strój na dyskotekę przebieraną, przybory do malowania twarzy na dyskotekę, okulary przeciwsłoneczne,

pianka do wody, przydaje się przy atrakcjach wodnych (nie jest niezbędna, posiadamy pianki dla dzieci, ale warto mieć własną)

Bardzo prosimy o podpisanie na metkach odzieży oraz zrobienie listy rzeczy z walizki dziecku. Dobrze, żeby dziecko było przy pakowaniu rzeczy na obóz. Proszę nie dawać kosztowej odzieży. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za pozostawione rzeczy na obozie. Prośba, aby wyczulić dziecko, aby szanowało i pilnowało wszystkich rzeczy, które zabiera na zieloną szkołę.

Telefony dzieci będą otrzymywały raz dziennie po obiedzie na 20 min. Później dzieci oddają je opiekunom. Bardzo prosimy o nie dawanie żadnych dodatkowych urządzeń multimedialnych dzieciom na obóz. Jeśli nie ma potrzeby to zachęcamy do telefonowania raz na dwa dni.

 

Kieszonkowe dzieci przekazują w pierwszym dniu zielonej szkoły instruktorom w podpisanej kopercie. Prosimy, aby banknoty były w drobnych nominałach.

 

Ważne ! Przed wyjazdem wydrukować kartę kwalifikacyjną, która przyszła na maila lub dostępna jest w panelu klienta (zakładka letnie obozy). Kartę podpisujemy i pakujemy do plecaka dziecka. Kartę kwalifikacyjną dziecko w pierwszym dniu na obozie przekazuje opiekunowi.

 

Na zielonej szkole będą robione zdjęcia dzieciom. Trzeba pamiętać, że zdjęcia robimy tylko dzieciom, które chcą być fotografowane. Nie fotografujemy dzieci na siłę i jeśli ktoś sobie nie życzy zdjęć to również prosimy o taką informację.

Niektóre zdjęcia będą udostępniane na profilu facebookowym. Po zielonej szkole, każdy otrzyma linka do wszystkich zdjęć .

Kierownik zielonej szkoły: Krzysztof Bury tel. 691 126 565