Ważne informacje – zakończenie roku pływackiego, karta pływacka, losowanie nagród

Szanowni rodzice, zbliża się koniec roku pływackiego ze SwimSport.  Bardzo serdecznie dziękujemy za cały rok z nami.

 

Najważniejsze informacje dotyczące końca roku szkolnego w naszej szkole pływania:

Czwartek 30 maj – Boże Ciało, dzień wolny od zajęć, w pozostałe dni zajęcia odbywają się według harmonogramu.

Sobota 15 czerwiec – ostatni dzień zajęć z pływania.

Niedziela 16 czerwiec – zawody pływackie „VIII Amatorskie Mistrzostwa Pływania w Skoczowie” – serdecznie zapraszamy do zapisów i wspólnej rywalizacji (kliknij tutaj aby zapisać się na zawody)

 

Wznowienie zajęć po wakacjach – zajęcia rozpoczynamy w drugim tygodniu września. Zapisów na kolejny rok pływania prosimy dokonywać między 15 a 20 sierpnia (przypomnimy SMS-em). Zapisy należy składać przez panel klienta po ukazaniu się grup na nowy rok szkolny.

Prosimy pamiętać, że co roku mamy wiele nowych zgłoszeń, więc brak rejestracji w określonym terminie może spowodować trudności z dołączeniem do wybranej grupy. Uprzejmie prosimy o potwierdzenie chęci kontynuacji zajęć pływania w tym okresie.

Zgłoszenia dla nowych grup pływackich będą od 20 sierpnia. Zajęcia dla dzieci rozpoczynamy od 5 roku życia. Będziemy informować o tym wydarzeniu na naszym profilu facebookowym i na naszej stronie internetowej. Nie przyjmujemy wcześniej zgłoszeń.

 

Rozliczenie zajęć – bardzo prosimy o dokonanie rozliczenia wszystkich zaległych płatności najpóźniej do 10 czerwca.

 

Losowanie nagród – wtorek 18 czerwca o godzinie 19:00 przeprowadzimy loterię on-line na naszym profilu facebookowym. Rozlosujemy nagrody dla dzieci: 4 obozy sportowe SwimSport – Lato 2024 (2x Beskidy Camp, 2x obóz w Dźwirzynie) oraz wiele nagród rzeczowych.

Warunkiem uczestnictwa w losowaniu jest udział w zajęciach od września do końca czerwca oraz opłacone zajęcia za pełny okres zajęć od 11.09-15.06 oraz czyste saldo konta opłacone najpóźniej do 10 czerwca.

Nagrody będą do odebrania zaraz po losowaniu od godziny 20:30 pod basenem Delfin w Skoczowie. Nagród nie przesyłamy pocztą. Trzeba odebrać osobiście.

Lista osób, które będą brały udział w losowaniu dostępna będzie na naszej stronie wieczorem 17 czerwca.

 

Karta pływacka – egzamin na kartę pływacką dla chętnych osób odbędzie się w sobotę 15 czerwca o godzinie 9:00 na krytej pływani Delfin w Skoczowie (ilość miejsc ograniczona).

Kliknij tutaj aby zapisać się na kartę pływacką

Na egzaminie dziecko musi przepłynąć ciągiem 200 metrów dwoma stylami oraz 5 metrów pod wodą.

Koszt karty pływackiej to 40 zł płatne po zdanym egzaminie.

 

Maraton pływacki – jak co roku na naszych ostatnich zajęciach odbędzie się maraton pływacki, podczas którego w ciągu godziny uczniowie mają przepłynąć jak największą ilość długości basenu. Dla grup młodszych będzie egzamin na dyplom „Już pływam”.

 

Życzymy wam wszystkim udanych wakacji, pełnych przygód i niezapomnianych wrażeń i emocji. Niech będzie to dla Was wyjątkowy czas, a pływanie w różnych miejscach da wam radość z spędzania wolnego czasu nad wodą.

Wracajcie szczęśliwi i zadowoleni na kolejny rok pływania 🙂