Nauka pływania dla dzieci – zapisy na zajęcia !

 

Zapraszamy wszystkie osoby, które są zainteresowanie rozpoczęciem nauki pływania w naszej szkole . Zgłoszenie dokonujemy wyłącznie droga elektroniczną przez wypełnienie formularza na naszej stronie. Link poniżej:

W zapytaniu prosimy o określenie miejsca zajęć ( basen w Skoczowie lub w Bielsku Aqua) . Prosimy o określenie poziomu pływania ( nauka od podstaw, nie boi się głębokiej wody, uczył się wcześniej pływać itp…)
Zajęcia w Skoczowie prowadzimy poniedziałek i piątek: 15, 16, 17 , 18 , 19. lub środa, sobota:  środa 16, 17, 18, 19, sobota 10, 11, 12, 13.
w Bielsku zajęcia wtorek , czwartek 16, 17,18,19,  lub środa , sobota: środa 16, 17, 18,  sobota 10, 11, 12,
Zajęcia prowadzimy na każdym poziomie umiejętności. w przypadku grup początkowych najczęściej pracuje dwóch instruktorów.

 

Uwaga: Zajęcia prowadzimy dwa razy w tygodniu. Nie przyjmujemy dzieci na zajęcia raz w tygodniu. Zajęcia trwają pełna godzinę w przypadku niektórych grup zaawansowanych 1,5 h

 

Koszt zajęć:
W szkole obowiązują dwie formy płatności. Rodzic sam decyduje, którą formę wybiera:
Opłata stała koszt 230 zł od osoby, dwie osoby po 200 zł trzy osoby po 180 zł za 10 lekcji plus wejście na basen.
W tej formie płatności  lekcje są liczone również wtedy jeśli dziecka nie ma na zajęciach. Zajęcia jednak nie przepadają, można je odrobić na innych grupach. Po przerwie, gdy wracamy na zajęcia ustalamy z instruktorem możliwy termin na odrobienie lekcji. Zajęcia są do wykorzystania w danym sezonie pływackim . Zajęcia nie wykorzystane nie przechodzą na nowy semestr jak również nie podlegają odliczeniu
Dla osób, które nie są zainteresowane odrabianiem zajęć opłata za 10 lekcji wynosi 350 zł. W przypadku takiej płatności zajęć nie odrabiamy liczymy tylko zajęcia wykorzystane.

 

Zajęcia indywidualne:
10 lekcji 700 zł za jedną osobę,
10lekcji 1000 zł dwie osoby
10 lekcji 1200zł trzy osoby

 

W roku szkolnym będzie około 70 lekcji.  Zajęcia rozpoczynamy od drugiego tygodnia września ( Skoczów 9 wrzesień , Bielsko 10 wrzesień)
Wzorem poprzednich lat dla wszystkich osób które wezmą systematyczny udział w naszych zajęciach ( min 60 lekcji w sezonie) zostaną rozlosowane nagrody na naszym festynie jak również na profilu facebookowym . Oprócz wielu nagród rzeczowych będzie do wygrania 6 obozów sportowych SwimSport -Lato pełne wrażeń 2020 oraz rower górski.
Życzymy wytrwałości i konsekwencji na zajęcia oraz radości z pływania i wielu wspaniałych znajomości

Do zobaczenia na zajęciach!