Zgłoszenia -nowy rok pływacki 2019/20

Wakacje powoli dobiegają końca. Rozpoczynamy nowy rok pływacki. Bardzo prosimy wszystkie osoby, które pragną kontynuować szkolenie w nowym roku szkolnym o potwierdzenie chęci uczestnictwa. Zgłoszenia potwierdzamy tylko droga elektroniczna przez wypełnienie formularza na nasze stronie : Zapisz się na zajęcia” link poniżej.

 

Zajęcia kontynuujemy w tych samych grupach i godzinach co w poprzednim semestrze. Ewentualne zmiany możliwe są po 4 września po konsultacji tel. Bardzo prosimy o dokonanie zgłoszenia miedzy 20-25 sierpnia. ( w tym okresie gwarantujemy miejsce w grupach ) Po 25 sierpnia rozpatrujemy nowe zgłoszenia.

Koszt zajęć w nowym sezonie pływackim ulega nieznacznie zmianie:

 

Przy stałej opłacie jedna osoba koszt 230 zł za 10 lekcji , dwie osoby po 200 zł trzy osoby po 180 zł

 

Dla osób, które nie są zainteresowane odrabianiem zajęć opłata za 10 lekcji wynosi 350 zł. W przypadku takiej płatności zajęć nie odrabiamy liczymy tylko zajęcia wykorzystane.

 

Zajęcia indywidualne:
10 lekcji 700 zł za jedną osobę,
10lekcji 1000 zł dwie osoby
10 lekcji 1200zł trzy osoby

 

W roku szkolnym będzie około 70 lekcji.  Zajęcia rozpoczynamy od drugiego tygodnia września ( Skoczów 9 wrzesień , Bielsko 10 wrzesień)
Wzorem poprzednich lat dla wszystkich osób które wezmą systematyczny udział w naszych zajęciach ( min 60 lekcji w sezonie) zostaną rozlosowane nagrody na naszym festynie jak również na profilu facebookowym . Oprócz wielu nagród rzeczowych będzie do wygrania 6 obozów sportowych SwimSport -Lato pełne wrażeń 2020 oraz rower górski.
Życzymy wytrwałości i konsekwencji na zajęcia oraz radości z pływania i wielu wspaniałych znajomości

Do zobaczenia na zajęciach!