Ważne informacje- zakończenie roku pływackiego, karta pływacka, losowanie nagród

Szanowni rodzice, zbliża się koniec roku pływackiego ze SwimSport. Cieszymy się, że pomimo wielu trudnych momentów mogliśmy przez cały rok szkolny prowadzić zajęcia dla Waszych dzieci. Bardzo serdecznie dziękujemy za zaufanie i poświęcony czas, wsparcie i konsekwencję w zajęciach.

Najważniejsze inf dotyczące naszych zajęć w czerwcu:

Zakończenie roku – zajęcia prowadzimy do 18 czerwca . Później następuje wakacyjna przerwa w pływaniu.

16 czerwca – Boże Ciało dzień wolny od zajęć. W pozostałe dni zajęcia odbywają się normalnie.

 

Wznowienie zajęć po wakacjach– zajęcia wznawiamy od drugiego tygodnia września. Zgłoszeń na kolejny rok pływania prosimy dokonywać miedzy 15-20 sierpnia (przypomnimy sms). Będziemy tego dokonywać z panela klienta po ukazaniu się grup na nowy rok szkolny.

Proszę pamiętać, iż co roku mamy sporo nowych zgłoszeń i brak zgłoszenia w określonym terminie może powodować problem z dostaniem się do konkretnej grupy.

 

Zgłoszenia dla nowych osób będą w naszej szkole od 20 sierpnia. Będziemy informować o tym wydarzeniu na naszym profilu facebookowym i na naszej stronie. Nie przyjmujemy wcześniej zgłoszeń

 

Rozliczenie zajęć – od kilku miesięcy mogą państwo kontrolować swoje płatności z panelu klienta zakładka finanse. Możemy tam sprawdzić wszystkie zaksięgowane wpłaty oraz zobaczyć aktualne saldo konta. Bardzo prosimy o dokonanie rozliczenia wszystkich zaległych płatności najpóźniej do 15 czerwca.

 

Losowanie nagród – 18 czerwca o godzinie 15:00 przeprowadzimy loterię on-line na naszym profilu facebookowym, rozlosujemy nagrody dla dzieci, min. 4 obozy sportowe SwimSport – Lato 2022 oraz wiele nagród rzeczowych.

W tym roku szkolnym warunkiem uczestnictwa w losowaniu jest udział w zajęciach od września do końca czerwca oraz opłacone zajęcia za pełny okres zajęć od 06.09-18.06 oraz czyste saldo konta opłacone najpóźniej do 15 czerwca.

Nagrody będą do odebrania zaraz po losowaniu od godziny 16 pod basenem Delfin w Skoczowie.

Lista osób, które będą brały udział w losowaniu dostępna będzie na naszej stronie po 15 czerwca.

 

Karta pływacka – egzamin na kartę pływacką dla chętnych osób odbędzie się w dwóch terminach

1. piątek 17 czerwca godzina 20:00 basen w Skoczowie

2. sobota 18 czerwca godzina 9:00  basenie w Skoczowie

Na egzaminie dziecko musi przepłynąć ciągiem 200 m dwoma stylami oraz 5 metrów pod wodą.

Nie zapisujemy się, przychodzimy na jeden z wybranych terminów.

Koszt karty pływackiej 30 zł płatny po zdanym egzaminie

 

Maraton pływacki – jak co roku na naszych ostatnich zajęciach odbędzie się maraton pływacki, podczas którego w ciągu godziny uczniowie mają przepłynąć jak największą ilość długości basenu. Dla grup młodszych będzie egzamin na dyplom „Już pływam”.

 

Życzymy wam wszystkim udanych wakacji, pełnych przygód i niezapomnianych wrażeń i emocji . Niech będzie to dla Was wyjątkowy czas, a pływanie w różnych miejscach da wam radość z spędzania wolnego czasu nad wodą. Pamiętajcie woda jest wspaniała, ale trzeba do niej mieć zawsze dystans i pokorę . Nad wodą zawsze rozważnie i bez brawury.

Wracajcie szczęśliwi i zadowoleni na kolejny rok pływania 🙂